bilgi@altinboynuzsk.com
+90 535 924 2788

Başarılarımız

 YARIŞ BİLGİSİ KATEGORİ UNVAN TARİH YARIŞ YERİ
FEDERASYON KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ ERKEKLERİKİNCİSİ07-08 Mart 2020SAPANCA – SAKARYA
FEDERASYON KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLARÜÇÜNCÜSÜ07-08 Mart 2020SAPANCA – SAKARYA
BAHAR KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ ERKEKLERÜÇÜNCÜSÜ25-26 Mayıs 2019SAPANCA – SAKARYA
BÜYÜKLER TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLARÜÇÜNCÜSÜ23-24 Mart 2019SAPANCA – SAKARYA
DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ ERKEKLERÜÇÜNCÜSÜ31 Ağustos-01 Eylül 2019SAPANCA – SAKARYA
DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLARŞAMPİYONU31 Ağustos-01 Eylül 2019SAPANCA – SAKARYA
DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞLARIU19 DENİZ KÜREĞİ KADINLAR İKİNCİSİ31 Ağustos-01 Eylül 2019SAPANCA – SAKARYA
FEDERASYON KUPASI -2 YARIŞLARIU19 DENİZ KÜREĞİ KADINLAR İKİNCİSİ16-17-18 Ağustos 2019SAPANCA – SAKARYA
FEDERASYON KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ ERKEKLERİKİNCİSİ27-28 Nisan 2019SAPANCA – SAKARYA
FEDERASYON KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLARİKİNCİSİ27-28 Nisan 2019SAPANCA – SAKARYA
GENÇLER TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARIU19 DENİZ KÜREĞİ KADINLAR ÜÇÜNCÜSÜ20-21 Temmuz 2019SAPANCA – SAKARYA
1.HALİÇ KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLAR ŞAMPİYONU30 Haziran 2019HALİÇ – İSTANBUL
AKDENİZ KUPASI YARIŞLARIGENÇ ERKEKLERŞAMPİYONU02-03 Mart 2019FETHİYE –  MUĞLA
TÜRKİYE SALON KÜREK (ERGOMETRE) ŞAMPİYONASIDENİZ KÜREĞİ ERKEKLERŞAMPİYONU7 Aralık 2019ÇEKMEKÖY – İSTANBUL
BAHAR KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ ERKEKLERİKİNCİSİ28-29 Nisan 2018SAPANCA – SAKARYA
BAHAR KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLARŞAMPİYONU28-29 Nisan 2018SAPANCA – SAKARYA
BAHAR KUPASI YARIŞLARIU19 DENİZ KÜREĞİ ERKEKLERİKİNCİSİ28-29 Nisan 2018SAPANCA – SAKARYA
BAHAR KUPASI YARIŞLARIU19 DENİZ KÜREĞİ KADINLAR ŞAMPİYONU28-29 Nisan 2018SAPANCA – SAKARYA
BÜYÜKLER TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI DENİZ KÜREĞİ ERKEKLERÜÇÜNCÜSÜ24-25 Mart 2018SAPANCA – SAKARYA
BÜYÜKLER TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI DENİZ KÜREĞİ KADINLARİKİNCİSİ24-25 Temmuz 2018SAPANCA – SAKARYA
DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLARÜÇÜNCÜSÜ11-12 Ağustos 2018SAPANCA – SAKARYA
DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞLARIU19 DENİZ KÜREĞİ ERKEKLERİKİNCİSİ11-12 Ağustos 2018SAPANCA – SAKARYA
DENİZ KÜREĞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞLARIU19 DENİZ KÜREĞİ KADINLAR İKİNCİSİ11-12 Ağustos 2018SAPANCA – SAKARYA
FEDERASYON KUPASI -1 YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ ERKEKLERİKİNCİSİ12-13 Mayıs 2018SAPANCA – SAKARYA
FEDERASYON KUPASI -1 YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLARŞAMPİYONU12-13 Mayıs 2018SAPANCA – SAKARYA
FEDERASYON KUPASI -2 YARIŞLARIU19 DENİZ KÜREĞİ ERKEKLERİKİNCİSİ14-15 Temmuz 2018SAPANCA – SAKARYA
FEDERASYON KUPASI -2 YARIŞLARIU19 DENİZ KÜREĞİ KADINLAR İKİNCİSİ14-15 Temmuz 2018SAPANCA – SAKARYA
GENÇLER TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARIU19 DENİZ KÜREĞİ ERKEKLERİKİNCİSİ09-10 Haziran 2018SAPANCA – SAKARYA
19 MAYIS KOCAELİ KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLARŞAMPİYONU19 Mayıs 2018KOCAELİ
AKDENİZ KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ ERKEKLERİKİNCİSİ31 Mart-01 Nisan 2018FETHİYE –  MUĞLA
AKDENİZ KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLARŞAMPİYONU31 Mart-01 Nisan 2018FETHİYE –  MUĞLA
AKDENİZ KUPASI YARIŞLARIU19 DENİZ KÜREĞİ KADINLAR ÜÇÜNCÜSÜ31 Mart-01 Nisan 2018FETHİYE –  MUĞLA
ADANA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ ERKEKLERİKİNCİSİ10-11 Mart 2018ADANA
ADANA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLARŞAMPİYONU10-11 Mart 2018ADANA
ANI KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ ERKEKLERİKİNCİSİ17 Haziran 2017SAPANCA – SAKARYA
ANI KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLAR ŞAMPİYONU17 Haziran 2017SAPANCA – SAKARYA
BÜYÜKLER TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLAR C2XŞAMPİYONU14-15 Nisan 2017SAPANCA – SAKARYA
BÜYÜKLER TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI DENİZ KÜREĞİ KADINLAR ŞAMPİYONU14-15 Nisan 2017SAPANCA – SAKARYA
BÜYÜKLER TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI DENİZ KÜREĞİ KADINLAR C4XŞAMPİYONU14-15 Nisan 2017SAPANCA – SAKARYA
BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DENİZ KÜREĞİ ERKEKLERÜÇÜNCÜSÜ13-14 Mayıs 2017SAPANCA – SAKARYA
BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DENİZ KÜREĞİ KADINLAR ŞAMPİYONU13-14 Mayıs 2017SAPANCA – SAKARYA
GENÇLİK KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ ERKEKLER+ U19 ERKEKLERİKİNCİSİ27 Mayıs 2017SAPANCA – SAKARYA
GENÇLİK KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLAR+ U19 KIZLAR ŞAMPİYONU27 Mayıs 2017SAPANCA – SAKARYA
AKDENİZ KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ ERKEKLERÜÇÜNCÜSÜ01-02 Nisan 2017FETHİYE –  MUĞLA
AKDENİZ KUPASI YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLARŞAMPİYONU01-02 Nisan 2017FETHİYE –  MUĞLA
TÜRKİYE SALON KÜREK (ERGOMETRE) ŞAMPİYONASIDENİZ KÜREĞİ KADINLAR ŞAMPİYONU9 Aralık 2017ÇEKMEKÖY – İSTANBUL
BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. ETAP YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KATEGORİLERÜÇÜNCÜSÜ17-18 Eylül 2016SAPANCA – SAKARYA
BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. ETAP YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ ERKEKLERİKİNCİSİ8-9 Ekim 2016SAPANCA – SAKARYA
BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. ETAP YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLARŞAMPİYONU8-9 Ekim 2016SAPANCA – SAKARYA
BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLARŞAMPİYONU29-30 Ekim 2016SAPANCA – SAKARYA
GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. ETAP YARIŞLARIU19 DENİZ KÜREĞİ KADINLAR İKİNCİSİ25-26 Haziran 2016SAPANCA – SAKARYA
GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. ETAP YARIŞLARIU19 DENİZ KÜREĞİ KADINLAR İKİNCİSİ16-17 Temmuz 2016SAPANCA – SAKARYA
GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL YARIŞLARIU19 DENİZ KÜREĞİ KADINLAR ÜÇÜNCÜSÜ30-31 Temmuz 2016SAPANCA – SAKARYA
GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KÜREK YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLAR İKİNCİSİ19 Mayıs 2016MALTEPE – İSTANBUL
GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KÜREK YARŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLAR ÜÇÜNCÜSÜ19 Mayıs 2016MALTEPE – İSTANBUL
TÜRKİYE KUPASI FİNAL YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KADINLARİKİNCİSİ19 Mart 2016MALTEPE – İSTANBUL
KADİRHAS ÜNİVERSİTESİ KÜREK YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KULÜPLERŞAMPİYONU5 Mayıs 2016HALİÇ – İSTANBUL
KADİRHAS ÜNİVERSİTESİ KÜREK YARIŞLARIDENİZ KÜREĞİ KULÜPLERÜÇÜNCÜSÜ5 Mayıs 2016HALİÇ – İSTANBUL
TÜRKİYE SALON KÜREK (ERGOMETRE) ŞAMPİYONASIDENİZ KÜREĞİ KADINLARŞAMPİYONU10 Aralık 2016ÇEKMEKÖY – İSTANBUL